1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Hakkımızda

Japon Otomotiv sektörünün dev kuruluşlarından biri olan Honda Türkiye pazarında çok fazla sayıda tüketilmektedir. Konfor ve saglamlıgı ön planda tutan Hondalar yakıttaki cimrilikleri açısındanda müşteriler açısından oldukça ilgi çekmektedir.

Hondalarınızın tamir ve bakımlarında ön plana çıkan İstanbul Özel Honda Servisi aracınıza kendi aracımız gibi bakarak bütün eksiklerini tamamlıyor ve verdigi garantiylede müşterimizin içini rahatlatıyoruz.

Servisimizde Honda yedek parça, mekanik, elektrik, boya ve kaporta servislerini kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaktayız. Kalitemizden yarralanmak isteyen tüm müşterilerimizi Servisimize bekliyoruz.
Kaporta:
Yıldız Otomotiv bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.
Aracınızda dış ektenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir.
Boya:
Boya parlatma ve koruma sisteminde tüm olumsuz detaylar, boya temizleme, çizik giderme ve parlatma işlemleri uygulanarak yok edilir. Özel boya koruma ürünün uygulanması sonrasında, koruma altına alınmış boya yüzeyi sağlanarak, aracınız uzun süre canlı ve parlak bir görünüme sahip olur.
Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Mekanik:
Yıldız Otomotiv Servisinde,  uzman mekanikerler tarafından aracınıza, orijinal yedek parça kullanımı  ile aracınız  test edilerek sizlere teslim edilmektedir.
Mekanik tasarım özellikle son yıllarda çok büyük önem kazanmıştır. Hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, geliştirilen her yeni ürün için mekanik tasarım faaliyetleri gerekmektedir. Kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin  gururunu yaşamaktayız.
Elektrik:
Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arıza var ise orijinal parçaları ile değiştirilerek tamiri yapılmaktadır.
Marş ve şarj motorlarınızda meydana gelen arızalar, yeni nesil araçlarınızın elektronik beyin programlanmasına kadar birçok elektrik, elektronik ile ilgili mekanik problemlerinizi  teşhis edip bir çözüme kavuşturuyoruz.

Oto elektrik tesisatı bakım, onarım çözümlerinde hizmetinizdeyiz.

CİVİC, VTEC, ACCORD, CRV, HRV, CİTY, JAZZ

 

Erkan YILDIZ

Servis Müdürü