HAKKIMIZDA

Japon Otomotiv sektörünün dev kuruluşlarından biri olan Honda Türkiye pazarında çok fazla sayıda tüketilmektedir. Konfor ve saglamlığı ön planda tutan Hondalar yakıttaki cimrilikleri açısından da müşteriler açısından oldukça ilgi çekmektedir.

Hondalarınızın tamir ve bakımlarında ön plana çıkan İstanbul Özel Honda Servisi aracınıza kendi aracımız gibi bakarak bütün eksiklerini tamamlıyor ve verdiği garantiyle de müşterimizin içini rahatlatıyoruz.

Servisimizde Honda yedek parça, mekanik, elektrik, boya ve kaporta servislerini kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaktayız. Kalitemizden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizi servisimize bekliyoruz.

Kaporta

Yıldız Otomotiv bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.
Aracınızda dış etkenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hangi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir.

Boya

Boya parlatma ve koruma sisteminde tüm olumsuz detaylar, boya temizleme, çizik giderme ve parlatma işlemleri uygulanarak yok edilir. Özel boya koruma ürünün uygulanması sonrasında, koruma altına alınmış boya yüzeyi sağlanarak, aracınız uzun süre canlı ve parlak bir görünüme sahip olur.
Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Mekanik

Yıldız Otomotiv Servisinde,  uzman mekanikerler tarafından aracınıza, orijinal yedek parça kullanımı  ile aracınız  test edilerek sizlere teslim edilmektedir.
Mekanik tasarım özellikle son yıllarda çok büyük önem kazanmıştır. Hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, geliştirilen her yeni ürün için mekanik tasarım faaliyetleri gerekmektedir. Kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin  gururunu yaşamaktayız.

Elektrtik

Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arıza var ise orijinal parçaları ile değiştirilerek tamiri yapılmaktadır.
Marş ve şarj motorlarınızda meydana gelen arızalar, yeni nesil araçlarınızın elektronik beyin programlanmasına kadar birçok elektrik, elektronik ile ilgili mekanik problemlerinizi  teşhis edip bir çözüme kavuşturuyoruz.

Oto elektrik tesisatı bakım, onarım çözümlerinde hizmetinizdeyiz.